\ آموزش وارکرافت برای مبتدی ها - دنیای وارکرافت

دنیای وارکرافت

تاریخچه ی وارکرافت و اموزش در سطح های مبتدی.متوسط .حرفه ای

در این قسمت می خواهم به کسانی که تازه وارکرافت را شروع کرده اند اموزش بدم.

تازه کار ها به ادامه ی مطلب برنلبخند  


در مپ ۶.۶٨حدود ٨٠ هیرو وجود دارد که به سه دسته کلیتقسیم می شوند.
استرنج:به هیروهایی گفته می شود که به جونشان وابسته هستند
اگلیتی:هیروهایی که بر پایه ی سرعت استوار هستند
اینتلیجنس:این دسته از هیروها قدرتشان به جادو و مانایشان هستند.
البته هیرو هابه دسته های دیگری مانندscourge,sential یا night elf ,undead,human تقسیم می شوند که در دوتا الستار زیاد از آن ها استفاده نمی شود.
از کجا بفهمیم هیرو درچه گروهی است ؟
فهمیدن این موضوع بسیار ساده است شما می توانید در هنگام انتخاب هیرو به نوشته های کنار آن نگاه کنید.نام سه گروه اگلیتی.استرنج.اینتلیجنس نوشته شده است. هیرو عضو هر گروهی باشد آن بارنگ قرمزنوشته شده است.
یا از راه ساده تر که وقتی هیرو را انتخاب کردید در سمت وسط که یک سری اعداد نوشته شده اند که نشان دهنده ی میزان قدرت هیرواست.درسمت راست عکسی میبینید.اگر هیرو استرنج بودنماد مشت را میبینیدواگر اگلیتی بود نماد یک پا را میبینید واگر اینتلیجنس بود نماد سر مردی را میبینید.
در بازی:
برای شروع بازی میتونیدیک حریف easy را انتخاب کنید.برای شروع easyهم کمی سخت است.میتونید دراول بازی رمز wtfکه مانای هیرو تمام نمی شود و میتونید هر چی دلتون میخواد levelبزنید.اگر کمی بیشتر یاد گرفتید در بازی بعد رمز testرا بزنید با استفاده از این رمز شما میتونید رمزهای دیگری مانند رمز های زیر بزنید:gold 10000000:با این کد طلای شما به این عدد میرسد.
lvlup25:لول شما 25 میشود.
refresh:هلث و مانا کامل میشودبنشینید و با این کد ها تمرین کنید.درمرحله ی بعد بدون استفاده از کدهای بالا یک حریف easy بسازید و در شروع بازی رمز apomبزنید.با این کد همه ی هیرو ها باز میشن و تاورهای بالا و پایین را نمیشه اتک داد.
میتونید هیروی ursa warriorکه درس سمت چب خانه ی وسط قرار دارد.این هیرو از هیروهای نوع اگلیتی است و خیلی در تک به تک قوه هست.وقتی انتخاب کردید لول 2 رو از روی مثبت قرمز انتخاب میکنید.
خرید ایتم:
همان طور که گفتم متناسب با نوع هیرو ترکیب مناسب خودش را میبندیم.مثلا برای یورسا که اگلبتی است ایتمی باید برویم که اگلیتی بالایی داشته باشد این رو با بردن نشانه ی موس بروی ایتم میتونیم بفهمیم.نکته ی دوم در خرید ایتم نوع اتک هیروهست.مثلا یورسا هیروی نزدیک زن است پس باید ایتمی بریم که در تک به تک به او کمک کند.مانند ایتم های زیر:
vanguard:این ایتم رو میتونید با ترکیب یک سپر چوبی 250$ و حلقه 875$ و یک گوی بنفش 1100$ که به جز سپر همه در شاپ مخفی هستند.nbsp;vlampride:اول با بستنsobi mask  ring of productionانگشتر را ببندید.بعد;mask of death900$بعد ring of regention 350$بعد خودایتم که به شکل یک مرد که دورش سبز هست.
<P>بعد ایتم پای چوبی را می خرید.حالا به سمط وسط حرکت میکنید به یونیت های دشمن اتک میدید تا لول 6 رو بگیرید حالا وقتی هیروی دشمن درنزدیک شما است اتک میدید و لول 2 ولول 6 رو با هم میزنید. بعد از چند اتکمیتونید راحت کیل بگیرید

نوشته شده در ۱۳۸٩/٩/٢٧ساعت ۳:٤٠ ‎ب.ظ توسط علیرضااحراری نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


????? ?? ??? ???? ???? ????? ??? ???